В елеваторне господарство ПАТ «ДПЗКУ» протягом 2014-2015 рр. заплановано інвестувати до 200 млн. доларів США

3.12.2013
В елеваторне господарство ПАТ «ДПЗКУ» протягом 2014-2015 рр. заплановано інвестувати до 200 млн. доларів США

На елеваторних підприємствах ПАТ «ДПЗКУ» упродовж наступних двох років запланована масштабна модернізація із залученням коштів за кредитними угодами з КНР. Про це повідомив директор виробничо-технічного департаменту корпорації Олександра Гапон, який у складі робочої групи ПАТ «ДПЗКУ» перебуває зараз у Китаї з метою проведення переговорів щодо закупівлі нового обладнання.

«На вітчизняних елеваторах протягом 2014-2015 років буде встановлено обладнання найкращих світових виробників аграрної техніки. Згідно генерального договору про співпрацю та кредитної угоди  з КНР ми плануємо інвестувати в елеваторне господарство 200 млн. доларів США», - повідомив він.

Олександр Гапон також відзначив: «Детально вивчивши виробництво аграрної техніки в КНР, ми побачили, що світові концерни саме сюди переносять своє високотехнологічне виробництво, а відтак сільськогосподарською технікою цих брендів користуються аграрії європейських країн».

За словами директора виробничо-технічного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» перемовини із потенційними китайськими партнерами наразі проходять успішно.  Тож після укладання контрактів на поставку обладнання, корпорація  отримає можливість  реалізувати  потужний інвестпроект із модернізації та розвитку державних елеваторів.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»