На Сумському елеваторі ДПЗКУ тестують роботу зерновозу вітчизняного виробництва

28.11.2013
На Сумському елеваторі ДПЗКУ тестують роботу зерновозу вітчизняного виробництва

На філії ПАТ «ДПЗКУ» «Сумський комбінат хлібопродуктів» триває випробування  автопотягу-зерновозу марки КрАЗ-6511С4 «Караван» виробництва Кременчуцького автомобільного заводу.

«Цей потяг-зерновоз, вироблений в єдиному екземплярі, нам запропонували для випробувань фахівці підприємства «АвтоКрАЗ», - повідомив у коментарі прес-службі  заступник виробничо-технічного департаменту корпорації  ПАТ «ДПЗКУ» Леонід Терещенко. – Надання транспортних послуг не є нашим безпосереднім напрямком роботи. Але наші елеватори працюють із невеличкими господарствами та дрібними виробниками, які не мають можливості вивозити зерно, тож мати власні зерновози саме для обслуговування таких аграріїв було б дуже добре.  Тож ми пристали на пропозицію провести випробування зерновоза, тим більше це – зерновоз вітчизняного виробництва».

«Поки що ми задоволені зерновозом, - поділився враженнями директор «Сумського комбінату хлібопродуктів» Валерій Кравцов, - він робить два рейси на день по 120 кілометрів, досить швидко завантажується, транспортує за один рейс від сорока двох до сорока п’яти тонн зернових».

Директор Сумського елеватора також зауважив, що наступний етап випробовування - вивезти зерновоз в поле для того, щоб оцінити якість причепу  та дати попрацювати водіям елеватора. Після двох тижнів випробування фахівцями філії буде зроблено належний експертний висновок. 

На думку  фахівців, як «АвтоКрАЗу», так і  ДПЗКУ,  ця співпраця може стати прикладом плідної кооперації вітчизняного машинобудування та підприємств заготівельної і зернопереробної галузі.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

фото: autokraz.com.ua