На філіях ПАТ «ДПЗКУ» продовжується встановлення нового обладнання

28.10.2013
На філіях ПАТ «ДПЗКУ» продовжується встановлення нового обладнання

На Кременчуцькому комбінаті хлібопродуктів, що на Полтавщині днями введено в експлуатацію нову сушарку UGT турецького виробництва, її потужність складає 100 тонн зернових на годину.

На новому обладнанні підприємство зможе просушити  близько 40 тис. тонн зерна ще протягом поточного маркетингового року. «Встановлення нової сушарки дасть змогу нашому підприємству приймати на зберігання зерно пізніх культур – соняшник, сою, кукурудзу. У свою чергу, розширення номенклатури зернових, з якими працює наша філія, дозволить повніше завантажити потужності підприємства та позитивно вплине на фінансові показники», - повідомив директор філії ПАТ «ДПЗКУ» Кременчуцький комбінат хлібопродуктів Валерій Колос. 

Слід відзначити, що минулого тижня зерносушарку аналогічної моделі і потужності було встановлено також на Кіровоградській філії корпорації – «Хлібна база №78». Таким чином, упродовж поточного маркетингового року на філіях ПАТ «ДПЗКУ» встановлено вже 6 нових зерносушарок. 

«У зв’язку з постійним зростанням питомої ваги кукурудзи і сої в структурі закупівель корпорації та враховуючи кліматичні зміни, ми обладнуємо наші філії сушарками. Встановлення нового обладнання дозволить покращити якість зберігання та обробки зернових культур, розширити експортні можливості корпорації», - зазначив директор виробничо-технічного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Гапон. – Крім того, встановлення обладнання з більш економічним використанням пального дозволить корпорації проводити більш гнучку тарифну політику на філіях».

За його словами, завдяки новому обладнанню потужності корпорації з сушіння значно збільшаться, а інвестиції в нього досить швидко окупляться.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»