ПАТ «ДПЗКУ» взяла участь у всеукраїнській виставці «АгроЕкспо»

10.10.2013
ПАТ «ДПЗКУ» взяла участь у всеукраїнській виставці «АгроЕкспо»

Нещодавно у Кіровограді пройшла щорічна всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо», у якій взяли участь 344 вітчизняні та іноземні компанії, що займаються сільським господарством, а також виробництвом харчової продукції, техніки, обладнання, матеріалів і засобів для агропромислового комплексу.  

На заході був представлений повний спектр необхідних аграріям послуг, товарів і продукції: насіння та посадковий матеріал, добрива, засоби захисту рослин, техніка та виробниче обладнання 380 брендів (в т.ч. 117 вітчизняних).

Виставку, співорганізатором якої виступило Мінагрополітики, відвідали представники 10 регіонів України, а також високі гості: Президент України Віктор Янукович, Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк, голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко. Урочисто відкриваючи виставку, Президент України відзначив,що «за рахунок українського сільського господарства ми забезпечуємо не лише потреби внутрішнього ринку, а й постійно нарощуємо поставки продовольства та сільськогосподарської сировини на зовнішні ринки». Загалом, Віктор Янукович високо оцінив значення виставки та висловив упевненість, що її проведення сприятиме розвитку міждержавного і регіонального співробітництва, активнішому залученню інвестицій в Україну.  

Серед учасників виставки «АгроЕкспо» було й провідне переробне підприємство Кіровоградщини –  філія ПАТ «ДПЗКУ» Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів. І не випадково, адже держкорпорація зараз активно виходить зі своєю продукцією на зовнішні ринки, розвиваючи тим самим експортний потенціал вітчизняного АПК.

За словами директора філії Олександра Нічволоди, «продукція Новоукраїнського КХП уже давно стала візитною карткою Кіровоградщини. Наші пластівці торгової марки «Геркулес» – вівсяні, житні, пшеничні, гречані та з сумішей вищої категорії, займають вагоме місце на внутрішньому ринку, користуються заслуженим попитом і мають свого постійного покупця у більшості регіонів України». «Сьогодні разом з керівництвом корпорації ми ставимо перед собою більш відповідальніше завдання – знайти зовнішні ринки збуту і завоювати прихильність іноземного споживача. Це дуже актуально, адже Україна має великий потенціал торгувати не лише зерном, але й продукцією з високою доданою вартістю – борошном, крупами і пластівцями», –  наголосив він.

Довідка:

Філія ПАТ «ДПЗКУ» Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів –  одне з провідних підприємств зернопереробної галузі України. Його продукція – це та 20 видів круп’яної продукції та комбікорми. Переробні потужності крупозаводу філії складають 30,5 тис. тонн у рік. Крім того, Новоукраїнський КХП надає послуги із приймання, зберігання і відвантаження зерна. Загальна робоча зернова місткість елеватора філії складає 140 тис. тонн. Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник, соя, горох.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»