ПАТ «ДПЗКУ» стала асоційованим членом GAFTA

8.10.2013
ПАТ «ДПЗКУ» стала асоційованим членом GAFTA

Днями ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» отримала міжнародний сертифікат, який підтверджує асоційоване членство у Міжнародній Асоціації Торгівлі Зерном і Кормами (GAFTA). 

Коментуючи зазначену подію, заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Роберт Бровді відзначив, що "отримання членства в GAFTA – це визнання високого професійного рівня зовнішньоекономічної діяльності ДПЗКУ». За його словами, «держкорпорація цілеспрямовано утверджується як активний та дієздатний гравець на міжнародному ринку торгівлі зерновими. І членство в GAFTA лише підтверджує нашу націленість працювати за міжнародно-визнаними стандартами торгової практики і ділової етики».

На думку заступника голови правління, держкорпорація матиме користь від членства в GAFTA. «Крім використання стандартизованих контрактів і торгових правил цієї організації, ми отримаємо кваліфіковану інформаційну та консультативну підтримку своєї зовнішньоекономічної діяльності,»  - переконаний Роберт Бровді.

ДОВІДКА

Міжнародна Асоціація Торгівлі Зерном і Кормами (GAFTA) – заснована в 1878 році. Сьогодні GAFTA налічує понад 1000 членів у 80 країнах світу. Головний офіс організації знаходиться у Лондоні. Діють також регіональні офіси в Києві та Пекіні.

Розроблена GAFTA 128 років тому система стандартів міжнародної торгівлі успішно функціонує упродовж усіх цих років і є базовою для трейдерів, логістів, брокерів, лабораторій та інших учасників ринку. І хоча сфера діяльності GAFTA з часом розширилася, первісною і основною метою Асоціації є надання стандартних форм торгових контрактів. Система стандартних форм контрактів GAFTA є перевіреною і надійною. Періодично до неї вносяться зміни, що відповідають новим реаліям міжнародної торгівлі.

Департамент торгівельної політики GAFTA представляє інтереси членів Асоціації в урядових і виконавчих структурах по всьому світу, здійснює моніторинг цивільного та міжнародного права, медико-санітарного регулювання в аграрному секторі економіки, а також огляд сільськогосподарської політики та митного регулювання. Маючи статус неурядової  організації, GAFTA  володіє можливостями для лобіювання інтересів своїх членів у Світовій організації торгівлі (СОТ), Організації з питань продовольства і сільського господарства при ООН (ФАО) та Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ). Члени Асоціації регулярно отримують інформацію про  тенденції та процеси, що впливають на міжнародну торгівлю. Одним з напрямів роботи GAFTA є міжнародна визнана система позасудового врегулювання торгівельних спорів шляхом арбітражу.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»