Триває модернізація філій ПАТ «ДПЗКУ»

5.10.2013
Триває модернізація філій ПАТ «ДПЗКУ»

Днями на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Уманський елеватор» (Черкаська область) ввели в експлуатацію нову зерносушарку турецького виробництва UGT, виробничою потужністю у 100 тонн на годину.

У презентації взяли участь радник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Петро Гоголь, директор виробничо-технічного департаменту Олександр Гапон, спеціалісти інших філій корпорації,  представники господарських структур та ЗМІ.

Коментуючи важливість введення в дію нового обладнання, директор виробничо-технічного департаменту Олександр Гапон відзначив, що показник вологості є одним з найбільш значущих для приймання та подальшого зберігання зерна. Його потрібно перевіряти при закладці на зберігання і доводити до необхідних кондицій, що дасть змогу довше зберігати збіжжя,  запобігти процесам гниття і проростання зерна. Зерносушарки типу UGT мають комп’ютерну систему контролю вологості зерна та температури його сушіння, а значить набагато ефективніше і якісніше справлятимуться з ключовою ланкою технології зернозберігання.

«Сьогодні на шести філіях держкорпорації, а саме – «Уманський елеватор», «Хлібна база 78», «Хлібна база 86», «Пирятинський КХП», «Кременчуцький КХП» та «Сумський КХП», уже встановлені нові зерносушарки і цей процес продовжується», - наголосив директор виробничо-технічного департаменту ПАТ «ДПЗКУ». Зокрема, упродовж цього та наступного  маркетингових сезонів  планується провести повну модернізацію сушильного господарства елеваторів ПАТ «ДПЗКУ», істотно поліпшити технічний стан їх приймального, норійного та транспортерного обладнання.

У рамках презентації запуску нової зерносушарки, на базі філії «Уманський елеватор» відбувся також виробничий семінар за участі представників усіх 44-х філій корпорації на тему «Сушіння пізніх зернових культур в умовах надходження зерна з високим вмістом вологості. Модернізація зерносушарок ДСП-32, ДСП-50. Особливості експлуатації зерносушарки UGT (Туреччина)».

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»