Філії ПАТ«ДПЗКУ» прийняли на зберігання перший мільйон тонн зерна

3.10.2013
Філії ПАТ«ДПЗКУ» прийняли на зберігання перший мільйон 
тонн зерна

За підсумками перших трьох місяців 2013/2014 МР філіями ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» заготовлено і прийнято на зберігання  понад 1 млн. тонн зернових та олійних культур, в тому числі 657,3 тис. тонн пшениці, 69 тис. тонн ячменю, 50,6 тис. тонн кукурудзи, 105,4 тис. тонн соняшнику, 70,5 тис. тонн ріпаку та понад 50 тис. тонн інших культур (жито,соя, сорго, просо, гречка).

Про це повідомив сьогодні голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Ігор Якубович. За його словами, держкорпорація, володіючи десятою частиною всіх сертифікованих зерносховищ України і займаючи на цьому ринку провідні позиції, «відносить діяльність з приймання, зберігання та відвантаження зерна до своїх ключових пріоритетів».  

Як відзначив керівник ПАТ «ДПЗКУ», темпи заготівлі зерна філіями корпорації могли б бути вищими. Однак складні погодні умови упродовж вересня уповільнили темпи збирання і транспортування з полів нового врожаю. Незважаючи на це, 8 філій корпорації спрацювали з двох-трьох кратним випередженням планових завдань заготівлі зерна на цей рік, а 19 підприємств – суттєво поліпшили показники минулого сезону.

«Загалом ми ставимо перед собою завдання стовідсотково завантажити діючі елеваторні потужності корпорації. Враховуючи прогнози врожаїв у регіонах, де є наші зерносховища, а також технологічні особливості їх роботи, це буде близько 2,8 млн. тонн зерна», – повідомив Ігор Якубович. «Безперечно, у своїх планах розраховуємо не тільки на наші конкурентні переваги для сільгоспвиробників, але й на власну закупівельну діяльність. Уже зараз, за рахунок здійснюваних форвардних та спотових закупівель ми завантажили понад 53% елеваторних потужностей корпорації. Тим самим, забезпечується поглиблена корпоративна інтеграція і позитивні виробничо-фінансові показники», – наголосив він.

 

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

фото: timeua.com