Японським інвесторам презентували експортні можливості ДПЗКУ

2.10.2013
Японським інвесторам презентували експортні можливості ДПЗКУ

1-2 жовтня 2013 року в Києві відбулося П’яте засідання Координаційної ради з питань економічного співробітництва з Японією та Комітету ділового співробітництва з Україною японської федерації бізнесу «Кейданрен» (Комітет «Кейданрен»). Захід пройшов під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова та голови Комітету «Кейданрен» Мотоюкі Ока.

В ході засідання представники ділових кіл України та Японії обговорювали широке коло питань розвитку двостороннього співробітництва, зокрема і в аграрній сфері.

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» була представлена на цьому важливому заході заступником голови правління Сергієм Капузо та директором департаменту зовнішньоекономічної діяльності Олегом Щуріним. В ході свого виступу заступник голови правління «ДПЗКУ» Сергій Капузо презентував японським бізнесменам виробничі активи, сервісний потенціал та експортні можливості держкорпорації.   

Як зауважив після презентації Олег Щурін, - «Японія, як один з найкрупніших світових імпортерів, є дуже бажаним і перспективним ринком для українського зерна. В глобальному вимірі – це один з найбільш стабільних і платоспроможних споживачів зернових та олійних культур». В наступному році за його словами Японія планує імпортувати значні обсяги зерна –  щонайменше 9 млн.  тонн кукурудзи та 5 млн. тонн пшениці. І Україна за певних умов могла б знайти себе серед цих постачальників.

«Японська сторона виявила зацікавленість в розширенні імпорту українського зерна і налагодженні співпраці з корпорацією. Сторони домовились продовжувати взаємні контакти. Відтак ДПЗКУ отримує шанс освоїти і розвивати цей експортний напрямок», – наголосив, коментуючи підсумки заходу, заступник голови правління  ПАТ «ДПЗКУ»  Сергій Капузо.    

 

Довідка:

Японська федерація бізнесу «Кейданрен» об'єднує найбільші компанії країни, крупні галузеві асоціації, економічні групи.  У червні  2007 року при Японській федерації бізнесу «Кейданрен» створений Комітет ділового співробітництва з Україною «Японія—Україна». Перше засідання  Координаційної ради з питань економічного співробітництва з Японією і Комітету ділового співробітництва з Україною  Японської федерації бізнесу «Кейданрен» відбулося у 2008 році.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

фото: www.me.gov.ua