На філії ПАТ «ДПЗКУ» «Савинський елеватор» проведено технологічну модернізацію

23.08.2013
На філії ПАТ «ДПЗКУ» «Савинський елеватор» проведено технологічну модернізацію

На філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - «Савинський елеватор»  днями введено в експлуатацію новий автоприймальник вантажопідйомністю 80 тонн і довжиною платформи 22 метри.

«Після введення в експлуатацію нового автоприймальника, до нас тепер охоче їдуть із зерном власники і користувачі великовантажних автомобілів. Найближчим часом ми розпочнемо приймати пізні зернові культури, зокрема, соняшник: вже укладено угоди на зберігання понад 20 тисяч тонн цієї культури. Також незабаром плануємо прийняти 30 тисяч тонн зерна кукурудзи», - повідомила директор «Савинського елеватора» Ірина Пазій.

За її словами, днями з робочим візитом підприємство відвідали керівники Балаклійського району Харківської області, ознайомилися з роботою виробничих підрозділів і переобладнаною лабораторією.  Також, під час зустрічі із першими особами району йшлося і про ситуацію на ціновому ринку. «Станом на 20 серпня нашим підприємством уже заготовлено понад 57 тисяч тонн ранніх зернових культур. Хочу зазначити, що крім безпосередньої співпраці з аграріями, ми активно взаємодіємо з ДПЗКУ та Аграрним фондом України з приймання та зберігання зерна за форвардними», - зазначила Ірина Пазій.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»