ПАТ «ДПЗКУ» не є засновником та не володіє будь-якими частками в статутному капіталі будь-яких юридичних осіб

29.09.2012

В ЗМІ періодично з’являється інформація про те, що нібито ТОВ «Хліб Інвестбуд», ТОВ «ДПЗКУ-МТС» і ТОВ «ДПЗКУ Земельний Фонд» є чи то структурними підрозділами, чи то афільованими підприємствами Публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

З цього приводу прес-служба Публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України»  офіційно повідомляє: ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» не було, не є засновником та не володіє будь-якими частками в статутному капіталі будь-яких юридичних осіб, в тому числі ТОВ «Хліб Інвестбуд», ТОВ «ДПЗКУ-МТС» і ТОВ «ДПЗКУ Земельний Фонд». ПАТ «ДПЗКУ» не має жодних прямих або опосередкованих засобів впливу на ці підприємства.
Зазначені товариства є окремими юридичними особами, які, відповідно до ст. 96 Цивільного кодексу України, самостійно відповідають за своїми зобов’язаннями.
У ПАТ «ДПЗКУ» відсутні будь-які правові підстави втручатися в господарську діяльність вищеназваних суб’єктів господарювання.