Підбито підсумки «Днів відкритих дверей» на філіях ПАТ «ДПЗКУ»

19.07.2013
Підбито підсумки «Днів відкритих дверей» на філіях ПАТ «ДПЗКУ»

Заготівельні філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» підбивають підсумки «Днів відкритих дверей», які традиційно проводяться елеваторними  підприємствами корпорації на старті жнив та початку прийому нового врожаю.

Під час проведення цьогорічних заходів на кожному підприємстві відбулися зустрічі колективів філій з представниками органів місцевої влади, контролюючих організацій, поклажодавцями, сільгоспвиробниками та місцевими ЗМІ. Зокрема, керівники райдержадміністрацій та облдержадміністрацій у своїх виступах відзначали важливість стабільної роботи філій, що сприяє розвитку аграрного сектору регіонів та забезпечує робочі місця. Також представники місцевої влади інформували присутніх про стан посівів зернових та хід польових робіт.

У свою чергу, директори філій презентували гостям інформацію про результати роботи за 2012/2013 маркетинговий рік, плани на новий сезон, тарифну політику та конкурентні переваги заготівельних і переробних підприємств ПАТ «ДПЗКУ». Особливий наголос було зроблено на тому, що філії докладають усіх зусиль, аби оптимально збалансувати інтереси контрагентів, для чого запроваджено гнучку тарифну політику.

На переконання директора філії «Легендарненський елеватор» (Донецька область) Володимира Ієвлєва, «велику роль при виборі елеватора для сільгоспвиробника відіграє його надійність, якість надання послуг та попередній, багаторічний досвід співпраці. Наша філія відповідає всім трьом зазначеним критеріям. Тому, не дивлячись на будівництво нових приватних елеваторів в області, ми достойно витримуємо конкуренцію й успішно залучаємо нових поклажодавців». Сьогодні філія «Легендарненський елеватор» - один із лідерів із заготівлі зерна нового урожаю серед зерноприймальних підприємств ПАТ «ДПЗКУ». Станом на 19 липня їй вдалося завантажити 28,8 тис тонн зернових нового врожаю.

Ще один лідер серед підприємств корпорації у новому сезоні – «Кобеляцький комбінат хлібопродуктів», який уже отримав на зберігання від сільгоспвиробників 29,2 тис. тонн збіжжя. Його директор Віталій Шулежко констатує, що «завдяки проведенню «Днів відкритих дверей» ми маємо змогу безпосередньо і відкрито поспілкуватися з сільгоспвиробниками, спільно знайти вирішення проблемних питань, удосконалити нашу співпрацю».

Крім активного діалогу, обміну інформацією та оглядових екскурсій, головним підсумком «Днів відкритих дверей» слід вважати те, що аграрії мали змогу досягти попередніх домовленостей  щодо обсягів та термінів поставок на зберігання зерна нового врожаю. І виконання цих домовленостей буде на особливому контролі у корпорації. Адже головне завдання, поставлене перед керівниками заготівельних філій ПАТ «ДПЗКУ» – завантажити власні елеватори зерновими культурами на повну потужність.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»