ДПЗКУ продовжує збільшувати показники експорту зернових

8.11.2019
ДПЗКУ продовжує збільшувати показники експорту зернових

За операційними даними держкорпорації за 10 місяців 2019 року  експортовано ­­­­­2.34 млн тон зернових, реалізовано 160.04 тис тон готової продукції, а саме борошна та висівок. 

За звітний період на адресу головного партнера Китайської національної корпорації ССЕС ДПЗКУ відвантажила 751.2 тис. тон зернових.

Без змін кукурудза займає перше місце в товарній структурі експорту зернових ДПЗКУ, зберігається істотне збільшення її частки в загальному обсязі експорту держкорпорації, яка досягла 67%.

Основними покупцями ДПЗКУ були Австрія, Франція, Португалія, Нідерланди, Італія, Єгипет, Алжир, Туніс, Бангладеш, Китай та Венесуела.  Поставки на треті країни відбуваються через корпорацію ССЕС, генерального партнера ДПЗКУ.

Як повідомлялось раніше, такого результату ДПЗКУ досягла шляхом розширення ринків збуту, зокрема виходу в роздрібні торгівельні мережі, та розширенню асортименту готової продукції.

Наразі продукція Державної продовольчо - зернової корпорації України така як пшеничне борошно, крупа гречана, соняшникова олія, рис та цукор стала ще доступнішою для покупця, та представлена як в найбільших  торгівельних мережах, так і в магазинах формату «у дома».

Прес-служба АТ "ДПЗКУ"