ПАТ «ДПЗКУ» і Аграрний фонд покликані не допустити штучного зниження закупівельних цін на зерно

12.07.2013

12 липня 2013 року Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк здійснив робочу поїздку до Миколаївської області. В ході поїздки міністр відвідав місцеве господарство ТОВ «Промінь» де, ознайомившись з технологією збирання ранніх зернових, роботою сучасного зерносховища та молочнотоварного комплексу,  провів дві наради з керівниками сільгосппідприємств, головами місцевих відділень Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Разом з міністром участь у зазначених заходах взяли радник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» з виробничо-технічних питань Петро Гоголь, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Володимир Луста, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Травянко.

У ході нарад  йшлося зокрема і про сезонне зниження цін на зернові культури з початку надходження на ринок збіжжя нового врожаю. Така тенденція, що спостерігається у зв'язку з прогнозами великих врожаїв як в Україні, так і на світових ринках, надзвичайно хвилює вітчизняних сільгоспвиробників. Тому, як заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, аби не допустити штучного заниження цін, Аграрний фонд та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» продовжують активно закуповувати збіжжя в аграріїв. При цьому, наголосив міністр, на відміну від багатьох приватних трейдерів, що грають на зниження,  ДПЗКУ пропонує справедливі ринкові ціни на зерно. Разом з тим, за словами Миколи Присяжнюка, певний стабілізуючий вплив на ціни справить і те, що напередодні та з початком збирання нового врожаю, минулорічні залишки  зернових інтенсивно експортувалися за кордон.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»