В ДПЗКУ відбулась робоча зустріч з головним партнером ССЕС

26.02.2019
В ДПЗКУ відбулась робоча зустріч з головним партнером ССЕС

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулась офіційна зустріч між в.о. голови Правління Іриною Марченко та Президентом Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) пані Ян Цзін.

Основною темою зустрічі стало питання подальшої підтримки активної двосторонньої співпраці між ДПЗКУ та ССЕС. Зокрема, пані Ян Цзін повідомила про отримані китайською корпорацією ССЕС квоти на імпорт кукурудзи до КНР та, як наслідок, плани на збільшення поставок українських зернових  на адресу китайського партнера у 2019 році. В ДПЗКУ підтвердили готовність поставляти необхідні обсяги. Сторони розглянули графік та деталі експортних поставок.

Також учасники перемовин приділили значну увагу обговоренню шляхів реалізації умов Меморандуму щодо подальшого співробітництва у галузі сільського господарства між компаніями, який був підписаний наприкінці 2018 року у Шанхаї.

За результатами 2018 року Державна продовольчо-зернова корпорація України в рамках виконання двостороннього зернового проекту відвантажила на адресу головного партнера Китайської  національної корпорації ССЕС близько 875 тис. тонн зернових на загальну суму 152,9 млн долл. Цього року ДПЗКУ планує збільшити обсяги відвантаження як зернових культур, так і продуктів їх переробки.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»