Філія «Черняхівський елеватор» фасуватиме крупи та цукор під брендом ДПЗКУ

11.02.2019
Філія «Черняхівський елеватор» фасуватиме крупи та цукор під брендом ДПЗКУ

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує системну роботу із переоснащення своїх підприємств. Так, 6 лютого на філії «Черняхівський елеватор» завершили монтаж нової лінії, яка фасуватиме харчові продукти під торгівельною маркою ДПЗКУ. Це означає початок важливого етапу для держкорпорації.

Зокрема, на підприємстві установили пневмомеханічний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50-В, котрий здатен фасувати щохвилини 30 упаковок круп та цукру у м`які полімерні пакети. Завдяки цьому обладнанню ДПЗКУ зможе під власною торгівельною маркою виробляти гречану крупу, рис та цукор, згодом – і манну крупу.

Вся вироблена на Черняхівському елеваторі продукція продаватиметься на полицях українських супермаркетів під брендом «Державна продовольчо-зернова корпорація». Відтак, вітчизняний покупець зможе задовольнити свій зростаючий попит на продукти першої необхідності, ДПЗКУ  - оптимально використати технологічні потужності переробних підприємств та покращити свій фінансовий результат.

Готові харчові продукти на підприємствах ДПЗКУ вироблятимуться відповідно системі управління безпекою виробництва харчових продуктів ISO 22000:2005 НАССР.

Наголосимо, що ДПЗКУ системно нарощує власне виробництво та продаж готових фасованих харчових продуктів. Зокрема, лише за липень-жовтень 2018 року держкорпорація продала на внутрішній ринок 36,3 тисяч тонн борошна і висівок, що на 56% від показників минулого року та на 22% більше від планових показників. Під час виставки «Зелений тиждень-2019» в Берліні ДПЗКУ презентувала власні борошно, мюслі та вівсяні пластівці.

А наприкінці січня цього року, філія ДПЗКУ «Кролевецький КХП» оновила власне обладнання для фасування борошна. Підприємство зможе фасувати за зміну 8 тонн борошна у пакети місткістю 1, 2 та 5 кілограм.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"