ДПЗКУ вперше презентує свою продукцію на міжнародній виставці-ярмарку Зелений тиждень 2019

18.01.2019
ДПЗКУ вперше презентує свою продукцію на міжнародній виставці-ярмарку Зелений тиждень 2019

Сьогодні, 18 січня в м. Берлін, ФРН, розпочала свою роботу 84 Міжнародна виставка-ярмарок «Зелений тиждень 2019». Це одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових подій в Європі, яка посідає особливе місце серед заходів аграрного і продовольчого напрямку.

Цього року за підтримки Мінагрополітики, Україна вперше офіційно представляє власний національний павільйон.  Державна продовольчо-зернова корпорація України також презентує свою продукцію на індивідуальному стенді.

Участь ДПЗКУ у події такого масштабу обумовлена, насамперед потребою в подальшому розширенні географії експорту та просуванні української переробної продукції на міжнародні ринки. Для корпорації це унікальна можливість ознайомитись з європейськими трендами, налагодити взаємовигідні контакти з потенційними покупцями та представниками торгівельних мереж.

На стенді Держкорпорації відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з широким асортиментом готової продукції під власною торговою маркою, а саме: борошном, пластівцями та мюслі.

В корпорації розраховують, що участь ДПЗКУ в «Зеленому тижні 2019» активізує попит на високоякісну українську продукцію зернової переробки з боку європейських покупців, зміцнить власний бренд та сприятиме збільшенню експорту на міжнародні ринки.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"