Філія ПАТ «ДПЗКУ» «Сумський КХП» отримала найвищу оцінку від Держсільгоспінспекції

11.07.2013

Технологічна лабораторія філії ПАТ «ДПЗКУ» «Сумський комбінат хлібопродуктів» отримала від Державної інспекції сільського господарства України в Сумській області одну з найвищих оцінок серед зерноприймальних підприємств регіону.

Стовідсоткову готовність філії корпорації до приймання зерна нового урожаю констатував начальник Держсільгоспінспекції в області Володимир Шахов, під головуванням якого цього тижня на базі «Сумського комбінату хлібопродуктів» відбулася нарада з питань підведення підсумків роботи сертифікованих зернових складів регіону у 2012-2013 маркетинговому році та їх  готовності до приймання зерна нового врожаю.

У нараді взяли участь фахівці Держсільгоспінспекції, керівники сертифікованих зернових складів та начальники виробничо-технічних лабораторій сертифікованих елеваторів області. Як зазначив директор філії ПАТ «ДПЗКУ» «Сумський КХП» Валерій Кравцов: «Елеваторне господарство комбінату суттєвим чином впливає на показники якості зерна, оскільки проводить велику роботу по забезпеченню його тривалого зберігання і поліпшення якості при виключенні невиправданих втрат». Він також розповів, що найближчим часом на підприємстві планується збільшення елеваторних потужностей на 20 тис. тонн: «Оскільки на Сумщині спостерігається тенденція до щорічного збільшення урожаю зернових, є необхідність у збільшенні елеваторних місткостей у регіоні».

За словами начальника Держсільгоспінспекції в Сумській області Володимира Шахова, зерновий комплекс області постійно розвивається. Зокрема, планується додатково сертифікувати місткості, близько 340 тис. тонн, що дасть змогу повністю якісно зберегти зерно урожаю 2013 року. Загалом за даними Держсільгоспінспекції в області працює 35 сертифікованих зернових складів, загальна місткість яких складає 1,5 млн. тонн. У поточному році на Сумщині розпочато роботи з будівництва нових ємностей для зберігання 472 тис. тонн зерна.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»