ДПЗКУ бере участь у СHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018

8.11.2018
ДПЗКУ бере участь у СHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018

З 5 по 10 листопада в Шанхаї, КНР, проходить один із наймасштабніших виставкових заходів у світі, Міжнародна імпортна виставка СHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018. Державна Продовольчо-зернова корпорація України представлена індивідуальним стендом в рамках колективного стенду українських компаній аграрної галузі. 

Метою СHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO є презентація товарів та послуг різних країн для налагодження та/або розширення співпраці з китайськими партнерами та сприяння збільшенню імпорту до Китаю. В 2018 році участь у виставці беруть понад 3000 компаній із 116 країн світу.

ДПЗКУ презентує свої переробні можливості та демонструє широкий асортимент готової продукції переробних підприємств: борошно, пластівці, мюслі та крупи.

Делегацією ДПЗКУ проведено ряд робочих зустрічей з потенційними партнерами та клієнтами, зацікавлених у співпраці –  інтерес до продукції корпорації виявили представники оптових покупців та постачальників торговельних мереж.

Також Україна вперше представляє свій Національний стенд – програму «Інвестуй в Україну», де потенціал зернопереробної галузі України та, зокрема, зернопереробної діяльності ПАТ «ДПЗКУ» презентувала в.о. голови Правління Ірина Марченко. Вона розповіла про сучасні тенденції розвитку галузі зернової переробки, основні конкурентні переваги готової продукції , що виробляє держкорпорація.

Активна участь та представлення ДПЗКУ на цьому глобальному майданчику сприятиме збільшенню експорту готової продукції не тільки в КНР, але і інші ринки Азіатсько-тихоокеанського регіону.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"