Ізюмський КХП – це виробництво продукції, яка відповідає європейським стандартам

10.10.2018
Ізюмський КХП – це виробництво продукції, яка відповідає європейським стандартам

8 жовтня філія ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський комбінат хлібопродуктів в рамках програми GMP+ ACADEMY, що наразі триває у Харкові, провела на своєму підприємстві для учасників програми оглядову екскурсію з питань застосування і дотримання вимог стандарту GMP+ на практиці.

Стандарт GMP + - це комбінація принципів GMP та системи HACCP. Областю застосування GMP + є тільки виробництво кормів для тварин. Даний стандарт призначений забезпечувати безпеку та якість різних кормів, інгредієнтів, преміксів, комбікормів, а також харчових добавок для тварин.

Значна перевага стандарту – він є загальновизнаним у світі. Тому тваринні корми, вироблені на підприємствах з контролем безпеки  GMP+,  є конкурентоспроможними на міжнародних ринках.

У складі відвідувачів філії Ізюмського КХП були здебільшого спеціалісти комбікормового виробництва та виробництва кормових добавок  провідних підприємств Харківської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької, Полтавської областей, а також представники інших країн, що мають наміри долучитися до GMP+. Під час екскурсії учасникам делегації був продемонстрований доказ того, що підприємство дотримується не тільки всіх принципів правильного виробництва, зберігання та продажу безпечної продукції, але також і міжнародних нормативів, які, в тому числі, регламентують  і вимоги ЄС.

Нагадаємо, у 2015 році Ізюмський КХП отримав сертифікат якості європейського зразку GMP+. На сьогодні підприємство відповідає додатковим вимогам для Центральної та Східної Європи з модуля GMP+FSA в рамках вимог GMP + International. Це свідчить про те, що підприємству гарантовано високий рівень довіри, а якість продукції, що ним виробляється, відповідає всім місцевим та міжнародним законодавчим актам в індустрії харчування.

Сертифікація відповідно до стандарту GMP не тільки визначає умови, що стосуються виробництва кормів, а й зберігання, транспортування, підбір та атестацію персоналу, документації та інші складові виробництва і логістики.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"