ДПЗКУ інформує про попередні результати своєї діяльності

1.08.2018
 ДПЗКУ інформує про попередні результати своєї діяльності

За підсумками першого півріччя 2018 року дохід корпорації  склав 6,07 млрд грн, лишившись при цьому на рівні минулого року. ДПЗКУ вдалося збільшити обсяги реалізації зернових на адресу китайського партнера на 39% в порівнянні з минулорічним показником аналогічного періоду.

Реалізація стратегії оптимізації виробничих витрат знівелювала зріст собівартості реалізованої продукції під впливом об’єктивних факторів, таких як неодноразове підвищення тарифів на залізничні перевезення та вартість сировини, та дозволила корпорації отримати чистий прибуток у розмірі 154,7 млн грн.

В рамках форвардної програми, в першому півріччі поточного року перераховано понад 606 млн гривень авансових платежів сільгоспвиробникам, що більше, ніж втричі перевищує аналогічний показник минулого року. Надаючи підтримку малому та середньому бізнесу, ДПЗКУ вперше приєдналась до системи аграрних розписок.

Треба зауважити, що на фінансовий результат та господарську діяльність корпорації  значно впливає наявність валютних кредитних зобов’язань, сплату по  яких корпорація виконує вчасно та сумлінно, дотримуючись умов кредитного договору. У 2018 році розпочато погашення тіла кредиту згідно з умовами кредитної угоди, здійснено оплати на суму 150 млн долл США та відсотків за користування кредитними коштами в розмірі 91,7 млн долл США.

Наразі ДПЗКУ працює згідно стратегічного плану розвитку, залишаючись надійним державним партнером як для вітчизняних сільгоспвиробників, так і закордонних партнерів.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"