ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відзначено нагородою "Аграрна Еліта України"

20.04.2012
ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відзначено нагородою

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відзначено нагородою "Аграрна Еліта України", як одного із найбільших гравців на вітчизняному аграрному ринку.

За неповні два роки своєї діяльності Корпорація стала лідером серед операторів ринку зберігання зернових та олійних культур в Україні та надійним асистентом для вітчизняних сільгоспвиробників, знімаючи усі проблеми з гарантованим і вигідним зберіганням зерна та його подальшою переробкою
Нагородження найпотужніших аграрних підприємств нашої держави провів журнал The Ukrainian Farmer 18 квітня в приміщенні Національної філармонії України.
Відзначення нагородами представників сотні найбільших агрохолдингів країни проходило у рамках презентації спецвипуску журналу The Ukrainian Farmer - "Аграрна Еліта України".
Агрохолдинги, представлені у виданні, орендують більше 3 млн. га землі та виробляють понад 50% сільськогосподарської продукції, вирощеної в Україні.
Довідка
Проект «Аграрна Еліта України» виходить щороку у квітні та є спецвипуском всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer, що входить до видавничого дому ТОВ «АГП Медіа».