Філія ДПЗКУ Богданівецький КХП відзначила ювілей – 40 років

26.06.2018
Філія ДПЗКУ Богданівецький КХП відзначила ювілей – 40 років

Минулого тижня філія Державної продовольчо-зернової корпорації України Богданівецький КХП відзначила свій ювілей  - 40 років у сфері зберігання та переробки зернових культур.

 Комбінат розпочав свою роботу ще в  1978 році. Це одне з найпотужніших підприємств на Хмельниччині за складськими місткостями, сушильними, залізничними та розвантажувальними можливостями.

Комбінат спеціалізується на прийманні, зберіганні, сушінні, очищенні та відвантаженні зерна  та переробці його на борошно. Основні культури, які поступають на зберігання – пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник та соя. Кожна партія збіжжя проходить жорсткий контроль якості у виробничо-технічній лабораторії. Лабораторія оснащена всіма необхідними приладами, за допомогою яких визначають вологість, клейковину зерна та ще цілий ряд тестів та показників збіжжя. Одним із таких приладів є аналізатор зерна Інфратек, який дозволяє робити експрес-тести.

На ювілей підприємства завітало багато гостей та партнерів комбінату. Чимало з присутніх фермерів та керівників великих сільськогосподарських підприємств вже переконалися в надійному та дружньому партнерстві з Богданівецьким комбінатом хлібопродуктів, адже співпрацюють вже десятки років.

Окрім зберігання, підприємство займається переробкою зерна на борошно. Виробничі потужності млина становлять 27 тис. тонн на рік. На сьогодні підприємство переробляє за добу 120 тонн пшеничного помолу та 45 тонн житнього. Серед клієнтів філії такі великі підприємства України як ТОВ «ТД «ХмельницькХліб», ПАТ «КонцернХлібпром» та ПАТ «Ізяславський Хлібзавод».

Багато уваги на філії приділяють постійному оновленню та модернізації обладнання. Так, цього року встановили нову аспіраційну систему елеватора, модернізували млинарське обладнання, провели ремонтні роботи складу  ГММ. Найближчим часом планується провести ремонтні роботи під'їзних залізничних шляхів, встановити новий гранулятор на млині, додаткову точку завантаження на вагони, що згодом дасть можливість грузити по дві культури одночасно. Все це суттєво зменшить виробничі витрати, збільшить якість продукції, що випускається та відкриє нові можливості для виходу на експортні ринки.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"