ДПЗКУ презентує свої можливості на AGRITEQ-2018 у Катарі

21.03.2018
ДПЗКУ презентує свої можливості на AGRITEQ-2018 у Катарі

20 березня 2018 року в Катарі в м. Доха розпочала свою роботу Міжнародна сільськогосподарська виставка Qatar International Agricultural Exhibition-2018.

 

В рамках AGRITEQ-2018 Державна продовольчо-зернова корпорація України презентує свої переробні можливості на міжнародному ринку та демонструє широку лінійку готової продукції своїх переробних підприємств: борошна, пластівців та мюслів.

З метою активізації торгівельної діяльності переробної продукції, представниками корпорації планується проведення низки переговорів з потенційними катарськими партнерами, налагодження прямих контактів та початок переговорного процесу щодо можливих форм співпраці, а також постачання готової продукції до Катару.

Виставка AGRITEQ орієнтована на збір пропозицій провідних виробників агропромислової продукції, новітньої техніки і технологій у сільськогосподарській сфері з можливістю використання їх для забезпечення продовольчої безпеки Катару. У відкритті AGRITEQ-2018 взяв участь Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в Катар.

Сьогодні Державна продовольчо-зернова корпорація України займає високі позиції в експорті українських зернових та продуктів їх переробки. Її представники постійно відвідують різноманітні загальнодержавні та міжнародні аграрні заходи, презентуючи свої виробничі активи, сервісний потенціал, експортні можливості, та налагоджують контакти зі своїми закордонними колегами.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"