Філії ПАТ «ДПЗКУ» увійшли в новий маркетинговий сезон з модернізованими потужностями

5.07.2013
Філії ПАТ «ДПЗКУ» увійшли в новий маркетинговий сезон з модернізованими потужностями

Елеваторні потужності заготівельних філій ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» загалом перевищують можливості сільгоспвиробників зі зберігання зерна та своєчасно підготовлені до приймання зерна нового урожаю. Таку оцінку дав заступник директора виробничо-технічного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Леонід Терещенко, підводячи підсумки щорічної перевірки спеціалістами корпорації стану матеріально-технічної бази зернозберігаючих підприємств перед прийманням зерна нового врожаю і початком нового маркетингового року.

Зокрема, він особливо відзначив Буринський елеватор, Сумський та Кролевецький комбінат хлібопродуктів (КХП) у Сумській області, Ізюмський КХП, Білоколодязький та Савинський елеватори у Харківській області, а також Лубенський насіннєобробний завод (НОЗ) у Полтавській області. «Цим підприємствам вдалося успішно підготувати матеріально-технічну базу завдяки наполегливості керівників і кваліфікованості трудових колективів філій», - зауважив Леонід Терещенко. Наприклад, за його словами, на Савинському елеваторі придбали і завершують монтаж авторозвантажувача великих вагових автомобілів-зерновозів вагопідйомністю до 80 тонн та довжиною 24 м. Також на цей час вже повністю оновлено обладнання технологічної лабораторії.

На Лубенському НОЗ стовідсотково відновили проектну потужність кукурудзо-калібрувального заводу, завантаженість якого раніше складала лише близько 25%. На Сумському КХП введено в експлуатацію нову високопродуктивну зерносушарку, її потужності по зерносушінню стали більше, ніж на 30 тис. тонн за місяць. На Одеському зерновому терміналі протягом останніх 2-х місяців працює млин з виготовлення пшеничного борошна потужністю 250 тонн на добу. Крім того, на багатьох філіях ПАТ «ДПЗКУ» цього року зменшено вартість послуг зі зберігання зернових культур за рахунок переведення зерносушильного обладнання на використання скрапленого газу та інших альтернативних видів палива.

Директор Лубенського НОЗ Валерій Лисенко кожен рік готує матеріально-технічну базу підприємства на «відмінно» і 25 червня поточного року філія урочисто розпочала приймання зерна нового урожаю. Розповідаючи про роботу насіннєобробного заводу, директор відзначив, що «за рахунок вдалого технологічного режиму приймання-відвантаження вдається завантажувати елеваторні потужності підприємства на 130 відсотків, тому плануємо за рахунок інвестицій збільшити потужності зі зберігання зерна ще на 20 тис. тонн. Співпрацюємо з районною владою, яка зацікавлена в роботі філії, адже це робочі місця в районі, кількість яких ми плануємо збільшувати в процесі розвитку підприємства».

Директор Сумського КХП Валерій Кравцов повідомив: «сьогодні, 5 липня, відбулося введення в експлуатацію нової зерносушарки. Це, звичайно ж, збільшить пропускну спроможність філії та сприятиме підвищенню показників заготівлі на підприємстві. Але для ефективного залучення до співпраці нових клієнтів-поклажедавців необхідно провести цілий комплекс з модернізації філії: збільшення потужностей елеватора, оновлення лабораторного обладнання, тощо».

Таким чином, філії ПАТ «ДПЗКУ» входять у новий маркетинговий рік з розширеними та модернізованими потужностями. А це створює фундамент для стабільних виробничо-фінансових показників та поступального розвитку всієї корпорації.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»