Учасники «Дня поля» на Тернопільщині дали позитивну оцінку форвардній програмі ПАТ «ДПЗКУ»

4.07.2013

Сільгоспвиробники, представники органів влади, керівники сервісних підприємств 3 липня поточного року обговорили важливі питання розвитку агропромислового комплексу Тернопільщини в рамках «Дня поля», який відбувся на базі господарства «Бучачагрохлібпром». У заході взяли участь голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян, заступник директора департаменту АПК області Володимир Стахів, голови райдержадміністрацій, керівники аграрних підприємств регіону.

Як повідомив директор регіонального департаменту ГТЕФ ПАТ «ДПЗКУ» у Тернопільській та Івано-Франківській областях Андрій Теслюк, участь у цьогорічному заході представників корпорації сприяла популяризації закупівельних програм ПАТ «ДПЗКУ» та налагодженню нових контактів з агровиробниками.

«Під час Всеукраїнського дня поля лунали хороші відгуки про корпорацію, як від представників державної влади, так і від сільськогосподарських виробників області. Учасники заходу відзначили важливість та потрібність форвардної програми для вітчизняних аграріїв», - сповістив Андрій Теслюк.

Зокрема, за словами заступник директора департаменту АПК області Володимира Стахова, аграріями Тернопільщини було укладено форвардних контрактів на реалізацію 27, 4 тис тонн зерна майбутнього врожаю і отримано 23,9 млн. грн. авансових платежів.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»