ДПЗКУ проводить зустрічі з китайськими партнерами

12.12.2017
ДПЗКУ проводить зустрічі з китайськими партнерами

Протягом минулого тижня Державна продовольчо-зернова корпорація України провела низку важливих зустрічей з Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (ССЕС) та з представниками Ексімбанку Китаю щодо подальших перспективних напрямків співробітництва. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш.

«На цьому тижні ми продовжуємо системно співпрацювати з нашим стратегічним партнером ССЕС, а також з представниками Ексімбанку Китаю. У ході чергових перемовин ми обговорили потенціал розвитку торговельних відносин між нашими компаніями та подальші перспективні напрямки співробітництва», - зазначив Дмитро Гавриш.

Крім того, керівник держкорпорації повідомив, що минулого тижня китайська делегація на чолі із заступником Міністра сільського господарства КНР паном Цюй Дунюєм відвідали Музей історії зернової галузі України, де ознайомились з історією галузі та оглянули представлені експонати.

Китайські партнери високо оцінили роботу керівництва держкорпорації та, загалом, профільного Міністерства та запевнили у подальшій активній співпраці з Україною, відмітивши її важливу роль як аграрного гравця в Європі та світі.

Також сторони відзначили важливість переговорних процесів та висловили впевненість у активізації взаємодії на вищому рівні за всіма напрямками співробітництва.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»