З початку 17/18 МР ДПЗКУ експортувала 28,7 тис. тонн борошна та висівок

6.12.2017
З початку 17/18 МР ДПЗКУ експортувала 28,7 тис. тонн борошна та висівок

Державна продовольчо-зернова корпорації України продовжує активно працювати над забезпеченням попиту власною продукцією переробки на зовнішні ринки. Так, з початку 2017/18 МР на зовнішні ринки було поставлено 28,7 тис. тонн борошна та висівок. Про це повідомив в.о. голови правління  Дмитро Гавриш.

«ДПЗКУ продовжує ефективно використовувати можливість переробних підприємств для нарощення обсягів експорту борошномельної продукції.  Так, у листопаді поточного маркетингового року ми експортували 7,4 тис. тонн борошномельної продукції, тим самим виконавши план на 86%», - наголосив керівник корпорації.

За його словами, корпорація продає борошно та висівки і на внутрішній ринок – у цьому маркетинговому році було відвантажено 37,8 тисяч тонн, що на 54% більше минулого маркетингового року.

«Забезпечення попиту на борошномельну продукцію – одне з першочергових завдань для корпорації. Саме у листопаді місяці на внутрішній ринок було поставлено 6,3 тис. тонн борошномельної продукції, виконавши план на 94%», - зазначив Гавриш.

Як повідомлялось раніше, сьогодні ДПЗКУ відвантажує борошно до країн Анголи, Китаю, ОАЕ, Саудівської Аравії, Сомалі. Основними ж споживачами гранульованих висівок залишаються Туреччина, Єгипет і Марокко.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»