ДПЗКУ продовжує програму заставних закупівель зерна

29.11.2017
ДПЗКУ продовжує програму заставних закупівель зерна

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує проводити програму закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами. Про це повідомив в.о. голови правління корпорації Дмитро Гавриш.

«У ДПЗКУ наразі діє програма закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами. Даний вид закупівель є взаємовигідним як для корпорації так і для постачальників зерна особливо в осінньо-зимовий період, коли традиційно зростають закупівельні ціни на зерно», - наголосив Дмитро Гавриш. 

Керівник корпорації пояснив, що фінансування за заставними закупівлями здійснюється під фактично зібране зерно, яке зберігається на одній із філій ПАТ «ДПЗКУ». Це один з видів закупівель із здійсненням авансових платежів за зерно.

«Після укладання договору поставки та оформлення подвійного складського свідоцтва, корпорація сплачує постачальнику 70% від діючої закупівельної ціни. Договір діє 90 календарних днів, протягом яких ціна зростає і сільгоспвиробник може зафіксувати найбільш привабливу ціну, яка буде діяти цей проміжок часу та остаточно переоформити зерно на ПАТ «ДПЗКУ». Після чого отримає доплату з розрахунку такої ціни і відповідно отримає додатковий прибуток",- підкреслив Дмитро Гавриш.

Нагадаємо, що для учасників даної програми діє пільгова ставка на зберігання заставної партії зерна на відповідній філії ДПЗКУ, яка становить 0,60 грн за 1 тонно-день.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»