ДПЗКУ активно фінансує аграріїв в рамках осінньої форвардної програми

24.11.2017
ДПЗКУ активно фінансує аграріїв в рамках осінньої форвардної програми

Державна продовольчо-зернова корпорація профінансувала сільгоспвиробників більше ніж на 75 млн грн у рамках закупівлі озимих культур майбутнього врожаю. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

«Наша мета – авансове забезпечення аграріїв доступними фінансовими ресурсами на вирощування врожаю, а також на організацію його гарантованого збуту за конкурентоспроможними ринковими цінами. Для нас головне – щоб аграрії вчасно були забезпечені обіговими коштами для весняно-польових робіт та закупили більш дешеві засоби захисту рослин та паливо ще до початку сезону», - наголосив керівник корпорації.

Наразі триває перший етап форвардних закупівель, який передбачає подання аграріями заявок, формування пакетів необхідних документів, укладання договорів поставки, застави та договорів комплексного страхування майбутнього врожаю.

Станом на сьогодні серед лідерів по кількості заявлених тонн зернових є підприємства Запорізької, Миколаївської, Хмельницької та Вінницької  областей.

Нагадаємо, ДПЗКУ продовжує програму закупівлі озимих культур – пшениці та ячменю майбутнього врожаю 2018 року. Це перший етап масштабної форвардної програми, в рамках якої планується проавансувати українських сільгоспвиробників на суму понад 1,5 млрд. грн.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»