ДПЗКУ відвантажила на адресу ССЕС майже 300 тис. тонн зернових

24.11.2017
ДПЗКУ відвантажила на адресу ССЕС майже 300 тис. тонн зернових

За результатами 5 місяців 2017/18 маркетингового року Державна продовольчо-зернова корпорація України відвантажила на адресу головного партнера – Китайської  національної корпорації ССЕС - майже 300 тис. тонн зернових. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

«З липня поточного року ми активізували  торгівлю з нашим стратегічним партнером ССЕС та продемонстрували позитивну динаміку зростання експортних показників у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, станом на сьогодні ССЕС законтрактувала 300 тис. тонн, з яких майже 100% буде відвантажено до кінця листопада 2017 року», - зазначив керівник корпорації.

За словами Дмитра Гавриша, ДПЗКУ досить активно працює в нинішньому маркетинговому році та на сьогодні експортувала близько 710 тис. тонн зернових. Крім того, вдалося освоїти нові зовнішні ринки Катару та Литви.

«Як державна корпорація ДПЗКУ намагається втримувати репутацію надійного партнера і постачальника зерна на зовнішні ринки. Що стосується зобов’язань ДПЗКУ в рамках спільного зернового проекту, ми дбаємо про нарощення обсягів взаємної торгівлі та подальшої реалізації проекту відповідно до визначених договором стратегічних завдань шляхом стабільного постачання українських зернових до КНР», - підсумував Дмитро Гавриш.

Як повідомлялося раніше, з метою розширення торгівлі між ДПЗКУ та її китайським партнером, сторони здійснюють поставки зернових через ССЕС на треті країни: Португалії, Нідерландів, Італії, Єгипту, Тунісу та Бангладеш.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»