ДПЗКУ презентувала свою продукцію на фестивалі продуктів харчування The Gourmet Festival

22.11.2017
ДПЗКУ презентувала свою продукцію на фестивалі продуктів харчування The Gourmet Festival

Минулого тижня делегація ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відвідала Китайську Народну Республіку (м. Пекін) та представила корпорацію у низці важливих державних заходів. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

Зокрема, була проведена зустріч делегації Товариства з Надзвичайним та Повноважним Послом України в КНР паном Олегом Дьоміним, під час якої пан Посол наголосив, що китайський уряд приділяє значну увагу співпраці з нашою країною у аграрній сфері, особливо реалізації спільного зернового проекту.

Окрім своєї основної торговельної діяльності, ДПЗКУ постійно працює над розширенням ринків збуту продукції переробки. Зважаючи на це, важливим питанням у ході обговорення з дипломатичною установою стала участь Державної продовольчо-зернової корпорації України у фестивалі продуктів харчування The Gourmet Festival, який офіційно відкрився 19 листопада в Пекіні.

В рамках української експозиції було представлено готову продукцію, яку виробляють переробні філії ДПЗКУ, а саме: борошно, пластівці та мюслі.

«На фестиваль завітали дипломати, представники китайських компаній харчової промисловості, мешканці Пекіну та іноземні гості з 14 країн світу, тож ми мали можливість презентувати свій потенціал не тільки представникам китайських компаній, а й іншим «гравцям» ринку Східної Азії», - зазначив Дмитро Гавриш.

«Сьогодні ДПЗКУ займає високі позиції в експорті українських зернових та продуктів їх переробки. Ми вже співпрацюємо з першокласними компаніями на світовому ринку зернових та маємо плани щодо нарощування експорту готової продукції.  Тож готові виступати надійним постачальником української продукції на ринки Східної Азії та запрошуємо усі зацікавлені компанії до плідної співпраці», - наголосив Дмитро Гавриш.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»