Представники ДПЗКУ здійснили візит до Пекіну

21.11.2017
Представники ДПЗКУ здійснили візит до Пекіну

Делегація ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» здійснила робочий візит до Китайської Народної Республіки (м. Пекін) у період з 13 по 18 листопада 2017 року. Представники держкорпорації взяли участь у роботі Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядами України та КНР та Робочої групи з питань інвестицій у її складі, а також провели низку переговорів з представниками Ексімбанку Китаю та Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС). Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

В ході візиту представники ДПЗКУ брали участь у експертних консультаціях та пленарних засіданнях Робочої групи з питань інвестицій і Підкомісії з питань ТЕС.

«Наш проект поставок зернових до Китаю наразі є найбільшим з тих, що реалізуються між нашими країнами, тому актуальним завданням була наша участь у роботі офіційної української делегації, яка спільно з китайськими партнерами розглядала стан реалізації двостороннього сільськогосподарського проекту та опрацьовувала можливі шляхи його активізації», - наголосив керівник держкорпорації.

Крім того, представники ДПЗКУ спільно з керівництвом Департаменту боргової політики Міністерства фінансів України брали участь у зустрічі з керівництвом Департаменту корпоративного бізнесу Ексімбанку КНР, в ході якої опрацьовувались варіанти більш ефективного використання кредитних коштів та можливі засоби полегшення фінансового навантаження на ДПЗКУ.

Під час зустрічей з Китайською національною корпорацією машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) обговорювалися нагальні питання двосторонньої співпраці.

«Цей державний проект співпраці найважливіший проект у галузі сільського господарства між Урядами України та КНР, тому ми докладаємо максимальних зусиль стосовно налагодження та подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва з китайськими партнерами у сфері торгівлі зерновими та продуктами їх переробки», - підкреслив Дмитро Гавриш.

   

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»