У ДПЗКУ відбулась робоча зустріч з Ексімбанком КНР

8.11.2017
У ДПЗКУ відбулась робоча зустріч з Ексімбанком КНР

7-8 листопада 2017 року у Державній продовольчо-зернової корпорації України відбулось засідання міжвідомчої робочої групи, до складу якої увійшли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства фінансів України та керівництва ПАТ «ДПЗКУ». У засіданнях робочої групи взяли участь представники Ексімбанку КНР, делегація якого наразі перебуває в Україні. Про це повідомив в.о. голови правління ДПЗКУ Дмитро Гавриш.

Під час засідання учасники обговорили поточні питання виконання умов кредитної угоди та реалізації спільного зернового проекту, який виконується ДПЗКУ та китайською корпорацією ССЕС. Також були опрацьовані можливі варіанти внесення змін до кредитного договору. 

«Ми намагаємося підтримувати регулярний активний діалог як з Ексімбанком КНР, так і з нашими китайськими партнерами – корпорацією ССЕС. Наша робота спрямована на успішну реалізацію спільного проекту України та КНР у сільськогосподарській галузі та підвищення ефективності двосторонньої співпраці», - підкреслив Дмитро Гавриш.

В ході зустрічі представники Ексімбанку КНР отримали відповіді по всіх робочих питаннях стосовно виконання Державною продовольчо-зерновою корпорацією України умов кредитного договору та домовились про проведення чергового раунду переговорів наступного тижня під час засідання Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва в м. Пекін.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"