У ДПЗКУ відбулась зустріч з Президентом корпорації ССЕС

27.10.2017
У ДПЗКУ відбулась  зустріч з Президентом корпорації ССЕС

Керівництво Державної продовольчо-зернової корпорації України провело офіційну зустріч з Президентом китайської корпорації ССЕС пані Ян Цзін. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш. 

Під час зустрічі пані Ян Цзін відзначила, що китайська сторона задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу та налаштована на подальше взаємовигідне співробітництво.

Також було наголошено, що ССЕС підтримує необхідність зниження відсоткової ставки за китайським кредитом, отриманим ДПЗКУ у 2012 році, та під час запланованих зустрічей з Ексімбанком КНР ініціюватиме питання щодо прискорення процесу зниження відсотків за кредитом.

У свою чергу, в.о. голови правління держкорпорації Дмитро Гавриш запевнив, що керівництво ДПЗКУ налаштовано на збереження принципів взаємовигідного партнерства між сторонами, а також вбачає перспективу у розширенні торгівлі та реалізації спільних з ССЕС інфраструктурних проектів.

«З початку календарного 2017 року ми вже експортували на адресу ССЕС понад  800 тис. тонн. Впевнений, що завдяки активній спільній роботі, до кінця цього року ми відвантажимо ще декілька суден з українським зерном для китайського партнера. Таким чином, ставимо за мету досягти річного обсягу поставок до 1 млн. тонн», - зауважив Дмитро Гавриш.

У ході зустрічі сторони дійшли домовленості щодо  комплексного вирішення проблем у питаннях розширення діапазону використання кредитних коштів, зокрема через реалізацію спільних проектів з розвитку інфраструктури та виробничих потужностей ДПЗКУ, що, за думкою сторін, дозволить створити нову модель співпраці між Китаєм та Україною.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"