У ДПЗКУ ввели повну заборону на торгівлю з офшорними компаніями

22.09.2017
У ДПЗКУ ввели повну заборону на торгівлю з офшорними компаніями

З метою мінімізації ризиків фінансових втрат під час проведення операцій з продажу зерна та продукції переробки на зовнішні ринки, у Державній продовольчо-зерновій корпорації України  спеціальним наказом керівництва введено повну заборону на торговельні операції з офшорними компаніями. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш. 

«З 2015 року торгівля з офшорними компаніями не велась. Проте, відповідно до внутрішнього Положення про договірну роботу, ведення торгівлі з контрагентами, зареєстрованими у офшорній зоні, залишалось можливим, за умови перевірки кінцевого бенефіціару або отримання листа-гарантії від материнської компанії. Аби нівелювати будь-які ризики фінансових втрат через операції з офшорами, було прийнято рішення щодо абсолютної заборони на укладання контрактів з такими контрагентами», - зазначив очільник корпорації.

Крім того, за його словами, відтепер у ДПЗКУ заборонено відвантажувати зернові або продукцію переробки без отримання за них попередньої оплати у повному обсязі. Також наказом введено персональну відповідальність трейдерів корпорації, які ініціюють укладання зовнішньоекономічних контрактів, за результати їх подальшої реалізації.

«Час колективної безвідповідальності минув. Ми налаштовані на абсолютно прозору та ефективну діяльність корпорації, тому маємо мінімізувати будь-які ризики виникнення сумнівної дебіторської заборгованості, тим більше за зовнішньоекономічними операціями», - підкреслив Дмитро Гавриш. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»