Делегація ДПЗКУ взяла участь у Торговельній місії України до Індії

20.09.2017
Делегація ДПЗКУ взяла участь у Торговельній місії України до Індії

Представники Державної продовольчо-зернової корпорації України взяли участь у Торговельній місії України у Республіці Індія, організованій Офісом з просування експорту з 09 по 16 вересня 2017 року. Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш.

«Наша делегація була задіяна у низці важливих переговорів у міністерствах та відомствах Індії, проведених за участі керівників Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Держпродспоживслужби та Посольства України у Республіці Індія», - зазначив очільник корпорації.

Так, на зустрічі у Міністерстві комерції Індії обговорювалось питання тарифів та диверсифікації українського експорту – постачання на ринок Індії продуктів харчування та промислових товарів, додатково до олії, пшениці та продукції металургії.

«Головним питанням, зокрема для нас, було узгодження порядку фумігації зернових, що експортуються до Індії. За результатами перемовин на чолі із заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою, досягнуто домовленості щодо візиту керівництва індійської фітосанітарної інспекції до України у жовтні цього року. Також домовились про створення окремої робочої групи з аграрних питань в рамках роботи Міжурядової українсько-індійської комісії, яка проходитиме  восени у Києві», - розповів Дмитро Гавриш.

Водночас, за його словами, велика увага приділялась вивченню Індії як перспективного ринку для поставок продукції переробки ДПЗКУ та експорту окремих груп зернових. Загалом, у містах Нью-Делі та Мумбай делегація ДПЗКУ провела більше 15 перемовин з потенційними індійськими партнерами як в рамках програми Торговельної  місії, так і під час бізнес-зустрічей, організованих спеціально для представників корпорації відділом з економічних питань Посольства України в Індії.

«Індія – цікавий для нас ринок збуту зернових та борошномельної продукції. У минулому сезоні ми вже мали досвід відвантаження до цієї країни майже 127 тис. тонн пшениці. Сподіваємось, що більшість проведених в рамках Торговельної місії зустрічей будуть мати продовження, і ми зможемо у цьому сезоні не тільки збільшити обсяги поставок зернових до цієї країни, а й розширити наш експортний портфель продукцією переробки», - підкреслив Дмитро Гавриш.

 

 
     
 

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»