Представники ДПЗКУ візьмуть участь у Торговельній місії України до Індії

8.09.2017
Представники ДПЗКУ візьмуть участь у Торговельній місії України до Індії

Державна продовольчо-зернова корпорація України долучиться до участі у торговельній місії у Республіці Індія, організованої Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі за підтримки Кабінету Міністрів України.  Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко. 

«Індія – цікавий для нас ринок збуту зернових та продуктів їх переробки. Вперше за багато років через аномальні засухи ця країна у минулому сезоні почала імпортувати зерно, і наразі зернові є одним з ключових товарів у структурі індійського імпорту з України. У 2016/17 МР ми поставили на цей ринок майже 127 тис. тонн пшениці», - зазначив Віталій Шулежко.

Тим не менш, за його словами, ДПЗКУ налаштована на подальший розвиток експортних поставок зернових на індійський ринок спільно з її китайським партнером – компанією ССЕС. У минулому сезоні сторони вперше розпочали поставки зернових через ССЕС на треті країни і планують й надалі розширювати спільні ринки збуту.

«Будемо вивчати індійський ринок та презентувати наші можливості з поставки зернових, проведемо зустрічі з потенційними покупцями. Крім того, Індія цікава нам як імпортер гороху та борошномельної продукції. У минулому сезоні ми вже відвантажили до цієї країни пробну партію гороху загальним обсягом у 1420 тонн. А для нашого борошна Індія може стати абсолютно новим, але потужним ринком збуту», - зауважив Віталій Шулежко.

Окремо, під час двосторонніх зустрічей спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Держспоживслужбою України  будуть розглянуті та узгоджені питання, пов’язані з фумігацією зерна, а також сертифікацією продукції переробки, необхідної для відкриття доступу українським продуктам на індійський ринок.

Прес-служба  ПАТ «ДПЗКУ»