ДПЗКУ провела перемовини з ССЕС щодо подальшої активізації торгівлі

7.09.2017
ДПЗКУ провела перемовини з ССЕС щодо подальшої активізації торгівлі

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулись перемовини з китайською компанією ССЕС щодо подальшого збільшення експортних поставок зернових на адресу китайського партнера. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко. 

«Протягом останніх двох місяців ми провели низку зустрічей з представниками китайської корпорації ССЕС. Зокрема, сьогодні у ході чергових перемовин ми обговорили потенціал розвитку торгівельних відносин між нашими компаніями та принципи «унікальності» нашого партнерства. Так, було досягнуто домовленості щодо поставки на адресу ССЕС до кінця 2017 року декількох партій зернових, кукурудзи та пшениці, загальним обсягом до 300 тис. тонн», - зазначив Віталій Шулежко.

Крім того, за його словами, ССЕС задоволена співпрацею з ДПЗКУ, і сторони домовились про подальше дотримання принципів партнерства, за якими ДПЗКУ продаватиме зернові ССЕС або покупцям, призначеним з боку китайської корпорації.

Як повідомлялось раніше, під час засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства  Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР у серпні цього року представники компанії ССЕС відзначили, що китайська сторона вкрай задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу та налаштована на подальше взаємовигідне співробітництво.

Також, у ході засідання сторони дійшли домовленості щодо  комплексного вирішення проблем у питаннях ефективного використання кредиту та розширення діапазону його застосування, зокрема через реалізацію проектів з розвитку інфраструктури та виробничих потужностей ДПЗКУ, що, за думкою сторін, дозволить створити нову модель співпраці між Китаєм та Україною.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"