Філії ДПЗКУ йдуть на повторний рекорд по заготівлі

22.06.2017
Філії ДПЗКУ йдуть на повторний рекорд по заготівлі

З початку 2016/17 маркетингового року філії Державної продовольчо-зернової корпорації України заготовили близко 2,7 млн тонн зернових. Цей показник є продовженням рекордних обсягів заготівлі за результатами календарного року. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко.

«Як державна компанія, ми ведемо облік за календарним роком, як зернотрейдер - за маркетинговим. Не зважаючи на те, що маркетинговий рік ще не закінчився,  ми вже з впевненістю можемо заявити, що рекорд календарного 2016 року перейшов у рекордну заготівлю за результатами цього маркетингового сезону. На даний час ми виконали план по зберіганню майже на 100% і вже перевищили показники попереднього сезону на півмільйона тонн зернових», - розповів Віталй Шулежко.

За його словами, 22 філії ДПЗКУ перевиконали виробничі плани цього маркетингового сезону, та по деяких філіях ці показники перевищують планові більше, ніж у 2,5 рази. Серед них – Ізюмський комбінат хлібопродуктів з показником виконання плану у 269%  та Легендарненський елеватор – 221%. Беззмінно лідерами із заготівлі збіжжя залишаються Савинський елеватор – 187,2 тис. тонн, Білоколодязький елеватор – 147,2 тис. тонн, Старокостянтинівський елеватор – 127,7 тис. тонн, Кролевецький комбінат хлібопродуктів – 120,6 тис. тонн та Буринський елеватор - 104,9 тис. тонн.

«Такі рекордні виробничі показники є свідченням підвищення ефективності роботи наших підприємств, а також збільшенням рівня довіри  сільгоспвиробників до корпорації. Якщо у попередньому році кількість контрагентів, які довіряли зберігання своєї продукції нашим елеваторам, становила близько 300, то на сьогодні їх вже  більше 1230, тобто рівень довіри до ДПЗКУ збільшився у більш ніж 4 рази», - підкреслив Віталій Шулежко.

Він запевнив, що у новому маркетинговому сезоні ДПЗКУ намагатиметься і надалі надавати якісні послуги своїм контрагентам, пропонувати ще більш вигідніші умови співробітництва та виконувати вся зобов’язання по існуючих домовленостях. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"