ДПЗКУ активно закуповує зернові в рамках форвардної програми 2016/17 МР

1.06.2017
ДПЗКУ активно закуповує зернові в рамках форвардної програми 2016/17 МР

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України триває форвардна програма 2016/17 МР, в рамках якої стартували активні закупівлі ярих культур, зокрема кукурудзи та сої врожаю 2017 року. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«На даний час вже укладено договори із сільгоспвиробниками на закупівлю 52 тис. тонн зерна майбутнього врожаю. Сума авансування складає  майже 138 млн. грн», - зазначила начальник відділу форвардних закупівель.

За її словами,  наразі на розгляді форвардного комітету корпорації знаходяться ще 47 заявок щодо поставки майже 50 тис. тонн збіжжя на суму авансування 127 млн. грн.

Нагадаємо, з метою розширення прямої співпраці з сільгоспвиробниками, цього року ДПЗКУ покращила умови форвардної програми для українських фермерів, пропонуючи їм вигідні умови фінансування та пільгові тарифи на зберігання збіжжя на елеваторах корпорації.

«Сьогодні в рамках форвардної програми ДПЗКУ, ми прагнемо надавати підтримку саме дрібним та середнім фермерським господарствам. Середній договірний обсяг зернових по наших форвардних договорах становить 750 тонн»,- підкреслила Наталія Головань.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»