Діяльність філії ДПЗКУ «Львіський КХП» стрімко набирає обертів

24.03.2017
Діяльність філії ДПЗКУ «Львіський КХП» стрімко набирає обертів

Філія Державної продовольчо-зернової корпорації України «Львівський комбінат хлібопродуктів» демонструє значні успіхи, про що свідчать основні виробничі показники підприємства. Так, виконання плану на кінець 3 кварталу 2016/17 МР з приймання зернових становить 96%, з переробки – 114%, а зі зберігання зерна – майже 133%. Про це повідомив директор філіі Іван Зрайло.

«З початку нового маркетингового сезону ми суттєво змінили вектор розвитку. Наприклад, у грудні 2016 року обсяги переробки склали 4 тис. тонн борошна, в той час як за останні десять років максимальний обсяг переробленого зерна не перевищував 2,5 тис. тонн на місяць. Водночас, за максимальної потужності зі зберігання зерна у 15 тис. тонн, наразі обсяги приймання складають понад 28 тис. тонн. Це свідчить про суттєве збільшення оборотності елеватора та підвищення ефекивності роботи підприємства», - розповів Іван Зрайло.

Як зауважив керівник філії, протягом попереднього маркетингового сезону Львіський КХП переживав не найкращі часи. Необхідність модернізації наявного обладнання, дефіцит сировини, труднощі з реалізацією готової продукції – все це відображалось на загальному результаті діяльності.  

Втім, ситуація змінилась – протягом останнього часу у Державній продовольчо-зерновій корпорації приділяється значна увага підвищенню ефективності діяльності філій, зокрема проведенню їх технічного переоснащення, впровадженню проектів з енергоефективності тощо.

«Модернізація підприємства – це, в першу чергу, інвестиції в його ефективність. За підтримки керівництва корпорації, за останні 6 місяців на Львівському КХП був встановлений новий пробовідбірник, аналізатор зерна Інфратек-5, а також закуплено та введено в експлуатацію твердопаливний котел, проведено роботу з переоснащення системи цифрової термометрії», - розповів Іван Зрайло.

За словами очільника філії,  найближчим часом на Львівському КХП  планується здійснити заміну вузлів млинового господарства, встановити гранулятор висівок, модернізувати точку вивантаження готової продукції на залізничний транспорт, що дасть можливість підприємству не тільки збільшити обсяги переробки, а й брати активну участь у експортній програмі ДПЗКУ. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"