ДПЗКУ активізувала торгівлю з ССЕС

23.03.2017
ДПЗКУ активізувала торгівлю з ССЕС

З жовтня 2016 року Державна продовльчо-зернова корпорація України налагодила діалог з китайськими партнерами, свідченням чого є відновлення зернових поставок на адресу китайської корпорації з ССЕС. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "ДПЗКУ" Олександр Григорович.

«З жовтня минулого року ми нарешті відновили діалог з нашим стратегічним партнером – ССЕС. Саме тоді були законтрактовані перші за цей маркетинговий рік обсяги зернових – 30 тис. тонн. Вже у листопаді ми продали ще 90 тис. тонн, і з грудня почались перші відвантаження. Загалом з жовтня минулого року, незважаючи на відсутність квот, ДПЗКУ продала на адресу китайської компанії вже 265 тис. тонн зерна»,- зазначив очільник державної корпорації.

Нагадаємо, цими днями відбулись переговори керівництва Державної продовольчо-зернової корпорації  та Міністерства аграрної політики та продовольства України з віце-президентом Ексмібанку КНР. За результатами проведених зустрічей, було повідомлено, що віце-президент китайського Ексімбанку високо оцінив роботу керівництва держкорпорації та профільного Міністерства, спрямовану на оперативне вирішення питань в процесі реалізації спільного зернового проекту, що стало основою для можливого позитивного вирішення питання використання кредитних коштів на проекти розвитку та зниження фінансового навантаження на ДПЗКУ за кредитомЗа словами віце-президента Ексімбанку КНР, відсоткову ставку за користування кредитними коштами буде знижено. Крім того, Ексмібанк КНР погодив використання кредитних коштів ДПЗКУ на реалізацію двох спільних проектів розвитку: створення власного парку рухомого складу та поставку засобів захисту рослин  в Україну. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"