У ДПЗКУ відбулась зустріч з віце-президентом Ексімбанку КНР: ставку за кредитом буде знижено

22.03.2017
У ДПЗКУ відбулась зустріч з віце-президентом Ексімбанку КНР: ставку за кредитом буде знижено

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулась зустріч керівництва корпорації з віце-президентом Ексімбанку КНР Паном Юанем Синьюнєм, участь у якій взяли і представники китайської корпорації ССЕС. Під час зустрічі учасники обговорили реалізацію двостороннього зернового проекту, який виконується ДПЗКУ та китайською корпорацією ССЕС, а також можливості підвищення ефективності партнерства, зокрема за рахунок зниження кредитної ставки та реалізації спільних проектів розвитку.

Олександр Григорович, в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» поінформував учасників щодо позитивної динаміки розвитку торгівлі з ССЕС протягом останніх місяців та наголосив на важливості подальшого активного діалогу двох сторін з метою успішної реалізації даного проекту та підвищення ефективності співпраці.

Зі свого боку Пан Юань Синьюнь підкреслив, що "зернова угода" є наймасштабнішим спільним проектом між двома країнами, а його успішна реалізація відкриває нові можливості для розвитку співпраці між Україною та Китаєм у аграрній сфері. Віце-президент Ексімбанку КНР також високо оцінив політику керівництва ДПЗКУ та зусилля всієї команди, спрямовані на оперативне вирішення тих питань, які виникали в процесі реалізації проекту останнім часом.

«Ексімбанк КНР задоволений позитивними результатами співробітництва між державною корпорацією та ССЕС у сфері торгівлі зерном, що і стало основою для можливого позитивного вирішення питання використання кредитних коштів на проекти розвитку та зниження процентної ставки», - зазначив пан Юань Синьюнь.

За словами віце-президента Ексімбанку КНР, ставку за кредитом ДПЗКУ буде знижено. Крім того, за результатами зустрічі, Ексмібанк КНР погодив використання кредитних коштів на реалізацію двох проектів розвитку: створення власного парку рухомого складу та поставку засобів захисту рослин з КНР  до України. При цьому, сторони домовились, що проект реконструкції Миколаївського портового елеватора буде реалізовано після успішного запуску перших двох проектів.

«Ми і надалі зацікавлені в активній співпраці з Україною, знаючи її надзвичайно важливу роль як аграрного гравця в Європі і світі»,- резюмував пан віце-президент Ексімбанку КНР.

   

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"