ПАТ «ДПЗКУ» підписала контракт з китайською СNСЕС про імпорт продуктів і послуг

15.06.2013

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) і Китайська національна корпорація машинної промисловості й генеральних підрядів (СNСЕС) уклали контракт на імпорт до України товарів і послуг китайського виробництва на суму 300 млн. доларів.

Відповідний документ в присутності прем’єр-міністра України Миколи Азарова сторони підписали в п'ятницю, 14 червня на першій міжнародній бізнес-конференції ABC: Ukraine&Partners. З боку ПАТ «ДПЗКУ» контракт підписав голова правління Ігор Якубович, з боку СNСЕС - віце-президент Ян Цзін.

Як зазначив Голова правління ПАТ «Продовольчо-зернова корпорація» Ігор Якубович, це підписання є надзвичайно важливим для обох сторін.

«Що стосується підписаного та наступних контрактів, то після закупки у Китаї сучасного обладнання та техніки, ми розраховуємо суттєво модернізувати наші елеватори, у тому числі портові, а також здійснити будівництво нового зернового терміналу», - підкреслив Ігор Якубович.

Крім того, контракт передбачає закупівлю засобів захисту рослин, обладнання для заводу з глибокої переробки зернових та інших товарів, що використовуються у сільському господарстві.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»