Філія ПАТ «ДПЗКУ» «Хлібна база №78» у понад 4 рази збільшила виробничі показники

3.03.2017
Філія ПАТ «ДПЗКУ» «Хлібна база №78»  у понад 4 рази збільшила виробничі показники

Протягом цього маркетингового року філія Державної продовольчо-зернової корпорації України «Хлібна база №78» демонструє успішну діяльність, про що свідчать основні показники роботи підприємства. Так, за липень-лютий 2016/17 МР філія корпорації прийняла на зберігання майже 70 тис. тонн зерна, що у понад 4 рази більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли обсяги заготівлі становили лише 15,9 тис. тонн.  Виконання плану складає 155%. Про це розповів директор філії Андрій Логвін.

«За сім місяців цього маркетингового сезону нам вдалось перетворити неефективне підприємство на таке, що приносить прибуток. Якщо станом на січень минулого року Хлібна база №78 мала збиток у розмірі 1,5 млн грн, то наразі ми ведемо абсолютно прибуткову діяльність – фінансовий результат за липень-січень цього року складає 6,5 млн. грн», - зазначив Андрій Логвін.

За словами очільника підприємства, якого за результатами відкритого відбору призначили на цю посаду у травні минулого року, найскладнішим завданням було відновити довіру сільгоспвиробників.

«У минулому сезоні Хлібна база №78 майже не мала поклажодавців, і попереднє керівництво бази не переймалось питанням збільшення ефективності її роботи. На сьогодні, більше 30 великих та середніх фермерських господарств регіону довіряють елеваторним потужностям підприємства своє зерно, і ми плануємо і надалі розширювати коло наших клієнтів та підвищувати ефективність нашої діяльності», - зауважив директор філії і  додав, що у 2017 році на модернізацію підприємства та оновлення лабораторного обладнання буде направлено 2,5 млн. грн. інвестицій. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"