Заява ПАТ "ДПЗКУ" з приводу недостовірних повідомлень про причетність до конфлікту на Миколаївщині

18.06.2013

Сьогодні в окремих засобах масової інформації з'явились повідомлення про нібито участь техніки з логотипом ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" у конфлікті навколо одного з господарств Миколаївської області. Зазначені повідомлення у зв'язку із заявами громадських діячів відразу ж отримали політичний підтекст і, як наслідок, посилений суспільний резонанс.

У зв'язку з цим,  ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" офіційно заявляє, що ніяка сільськогосподарська техніка корпорації в даний час не займається збиранням врожаю на території Миколаївської області й, тим більше, не бере участі в будь-яких господарських чи інших конфліктах.

ПАТ "ДПЗКУ" не має жодного відношення і не несе відповідальності за можливу появу та використання  на сільськогосподарській техніці сторонніх  господарюючих структур логотипів чи абревіатур, схожих на символіку державної корпорації. З цього приводу ПАТ "ДПЗКУ" уже звернулася до компетентних органів для відповідного реагування.

ПАТ "ДПЗКУ" просить представників засобів масової інформації виважено ставитися до оприлюднення подібного роду повідомлень, уникати поширення неперевірених та недостовірних відомостей. Крім цього, держкорпорація висловлює сподівання, що партії та громадські діячі в подальшому утримаються від безпідставного втягування ПАТ "ДПЗКУ" у будь-які політичні конфлікти та суперечки.

                                                                                                                                                               Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"