Делегація ДПЗКУ перебуває з офіційним візитом у Туреччині

20.02.2017
Делегація ДПЗКУ перебуває з офіційним візитом у Туреччині

Цими днями делегація Державної продовольчо-зернової корпорації України на чолі з заступником голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександром Сенєм перебуває з офіційним візитом у м. Анкара (Туреччина).

Основною метою візиту, який здійснюється на запрошення Генерального директорату Зернової Ради Туреччини (ТМО), є налагодження двосторонніх відносин та проведення переговорів між Зерновою Радою та ДПЗКУ.

Сьогодні відбулась офіційна зустріч представників Державної продовольчо-зернової корпорації України з Генеральним директоратом ТМО за участю заступника Міністра продовольства, сільського господарства і тваринництва Турецької Республіки пана Мехмета Даниша. В рамках зустрічі представники держкорпорації ознайомились із особливостями турецького ринку зернових, напрямками діяльності Зернової Ради Туреччини та презентували можливості і потенціал ДПЗКУ.

Окрім того, в ході зустрічі сторони обговорили можливі напрямки подальшої співпраці у сфері сільського господарства.

В рамках візиту делегація Державної продовольчо-зернової корпорації України також відвідає Зернову біржу Туреччини та ознайомиться з особливостями виробництва борошна на прикладі роботи борошномельного заводу у регіоні Полатлі.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"