ДПЗКУ успішно завершила перший етап осіннього форварду

8.02.2017
ДПЗКУ успішно завершила перший етап осіннього форварду

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України успішно завершився перший етап осінніх форвардних закупівель. Усі сільгоспвиробники, які уклали договори поставки зерна врожаю 2017 року, вже отримали перший авансовий платіж. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«Наразі ми можемо констатувати успішне завершення першого етапу осіннього форварду.  Усі виробники, які уклали договори поставки зернових врожаю 2017 року, вже отримали перші авансові платежі на загальну суму майже 25 млн гривень. При цьому всі платежі здійснено у терміни, визначені самими сільгоспвиробниками. Другу частину авансу, який має скласти ще близько 10 млн грн, фермери отримають в березні-квітні цього  року після початку вегетації озимини», - поінформувала Наталія Головань.

Начальник відділу форвардних закупівель також наголосила, що вже розпочато прийом заявок за весняною форвардною програмою на поставку озимих та ярих пшениці і ячменю, а також кукурудзи та сої врожаю 2017 року.

«По цих заявках сплата коштів буде здійснюватись після оцінки стану посівів запропонованої до продажу культури. Збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю здійснюється  вже зараз через відповідні регіональні відділення», - додала Наталія Головань.

Нагадаємо, форвардна програма ДПЗКУ має свої переваги серед інших,  представлених на ринку. Зокрема, корпорація має розгалужену мережу закупівельників по всій Україні та 53 зернові склади, які розташовані у 20 областях та прийматимуть зерно, що поставлятиметься за даною програмою першочергово. Крім того, ДПЗКУ пропонує вигідні умови фінансування.

Як повідомлялось раніше, форвардна програма корпорації є одним із напрямків надання підтримки та розширення прямої взаємодії з сільгоспвиробниками. За минулий рік їх частка у структурі закупівель компанії сягнула 60%. В рамках програм закупівель ДПЗКУ прагне співпрацювати лише з добросовісними контрагентами та у свою чергу залишається надійним партнером для сільгоспвиробників. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»