У ДПЗКУ підтримують відтермінування приватизації

6.02.2017
У ДПЗКУ підтримують відтермінування приватизації

Державна продовольчо-зернова корпорація України підтримує ініціативу Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо виключення корпорації зі списку на приватизацію у 2017 році. Про це повідомив в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

«Це питання дійсно заплановано до розгляду Урядом і на даний момент погоджується з усіма зацікавленими відомствами. Але хочу зазначити, що наразі ми говоримо про відтермінування приватизації, а не про повне її скасування. Впевнений, таке відстрочення дасть можливість успішно реалізувати у найближчі два роки заплановані та попередньо узгоджені з китайською стороною інфраструктурні проекти, що у подальшому суттєво збільшить вартість компанії та створить максимально сприятливі умови для продажу держкорпорації на відкритому конкурсі», - зазначив Олександр Григорович.

При цьому очільник ДПЗКУ наголосив, що наразі в жодному випадку не йдеться про повне блокування фінансування з боку китайської корпорації ССЕС та Ексімбанку.

«Рішення Фонду держмайна щодо приватизації ДПЗКУ дійсно негативно вплинуло на процес співпраці з китайськими партнерами, зокрема, відобразилось  у призупиненні узгодження інфраструктурних проектів Ексімбанком Китаю. Але ми очікуємо, що за умови виключення корпорації зі списків на приватизацію у цьому році, спільна робота за проектами відновиться, і вони будуть реалізовані у запланований строк», - додав Олександр Григорович.

Нагадаємо, за результатами проведених перемовин у грудні минулого року, ДПЗКУ узгодила з китайським партнером – компанією ССЕС низку інвестиційних та бізнес-проектів, реалізацію яких заплановано розпочати вже у цьому році, а саме: створення власного вагонного парку, реконструкцію Миколаївського портового елеватора, а також налагодження поставок з КНР засобів захисту рослин тощо. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»