Філія ПАТ «ДПЗКУ» Нижньогірський елеватор прийняла на зберігання від аграріїв Криму перші 100 тонн зерна нового урожаю

12.06.2013
Філія ПАТ «ДПЗКУ» Нижньогірський елеватор прийняла на зберігання від аграріїв Криму перші 100 тонн зерна нового урожаю

Заготівельні філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» від сьогодні розпочали приймання зерна нового урожаю. Перші 100 тонн ячменю сільгоспвиробники завезли на Нижньогірський елеватор в Криму, оскільки саме з цього регіону в Україні традиційно стартували жнива.

За словами директора філії «Нижньогірський елеватор» Андрія Павлова, якість прийнятого ячменю залишає бажати кращого. «Дефіцит вологи в грунті, а також тривалі високі температури в період дозрівання ячменю призвели до того, що зерно за якістю досить сухе», - пояснює він.

Розповідаючи про співпрацю з місцевими сільгоспвиробниками Андрій Павлов відзначив: «Ефективність, оперативність і якість роботи з приймання зерна – це наші пріоритети. Ми робимо все, щоб аграрії мали можливість якісно зберегти вирощений в складних кліматичних умовах урожай та продати його протягом року за конкурентною ціною».

Для того, щоб мати змогу надати якісні послуги сільгоспвиробникам, на Нижньогірському елеваторі перед початком нового маркетингового сезону проведено ремонт зернових ємностей та всього технологічного обладнання, зокрема: 5-ти силосних корпусів та складів напільного зберігання, 8-ми автомобілерозвантажувачів, норій, зерносушарок, сепараторів для очищення зерна. Ведучи мову про перспективи розвитку підприємства, Андрій Павлов розповів, що планується залучення інвестицій для відновлення роботи комбікормового заводу, млина та пекарні, які було зупинено кілька років тому через застаріле обладнання та відсутність фінансування.

Довідка. Елеватор у Нижньогірську було введено в експлуатацію у 1952 році. У 1972 році, коли були нарощені його потужності, підприємство офіційно отримало назву «Нижньогірський елеватор». Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур. Загальна робоча зернова місткість філії «Нижньогірський елеватор» складає 64,4 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 42 тис. тонн, складська – 22,4 тис. тонн. Основні культури зберігання: пшениця, ячмінь, соняшник.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»